مجموعه  ارمغان آریایی شما را به خرید بهترین محصولات انواع گز، پولكي، نبات اصفهان و برنج لرستان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش پولکی زعفرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین پولکی زعفرانی اصفهانیقیمت روز پولکی زعفرانی

پولکی زعفرانی یکی از شیرینی های سنتی متعلق به استان اصفهان است. این شیرینی ترکیبی از شکر، زعفران و گلاب است که به روش خاصی تهیه می شود و به دلیل شباهت شکل آن با پول و سکه به این نام خوانده شده است. مرکز فروش این نوع پولکی عرضه کننده آن در بسته بندی های متنوع با وزن های مختلف است.

مرکز فروش پولکی زعفرانی

بهترین پولکی زعفرانی اصفهانی

بهترین پولکی زعفرانی اصفهانی خطه پهناور ایران دارای تاریخچه ای عظیم است که بخشی از آن با تهیه شیرینی ها و غذا های مختلف پیوند خورده است. به عنوان مثال می توان از پولکی نام برد که شیرینی سنتی متعلق به شهر تاریخی اصفهان است. نام این شیرینی در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده است که آوازه و شهرتی جهانی دارد.

بهترین پولکی زعفرانی از گذشته تا کنون در کنار چای و به جای قند مصرف می شده است. شکر، آب و شیره نبات مواد اولیه تشکیل دهنده پولکی می باشند که در اثر حرارت به این شکل تبدیل می شوند. 

مواد افزودنی مختلفی به پولکی اضافه می شود که زعفران یکی از بهترین آنها به شمار می آید. با افزودن زعفران به پولکی خواص آن بیشتر شده و این امر خود دلیلی برای استقبال از خرید این خوراکی به شمار می آید. استفاده از پولکی در کنار چای موجب مصرف قند کمتر شده و این بزرگترین مزیت آن می باشد. از این رو افرادی که مستعد ابتلا به بیماری دیابت هستند می توانند به جای مصرف قند از پولکی به میزان کمتر استفاده نمایند. این امر به دلیل آن است که پولکی به سبب سفت بودن مدت زمان بیشتری در دهان می ماند و سبب استفاده از شیرینی کمتر می شود.

به جز طعم زعفرانی از طعم های دیگری نیز مانند نارگیل، زنجبیل، کاکائو، نعنا، کنجد، لیمو عمانی و طعم پسته نیز برای تهیه پولکی استفاده می شود که افراد مختلف بنا به ذائقه خاص خود طرفدار طعم های مختلف آن می باشند.

قیمت روز پولکی زعفرانی

قیمت روز پولکی زعفرانی از آن جا که پولکی ترکیبی از شکر، شیره نبات و زعفران می باشد بنابراین قیمت هر کدام از این مواد در تعیین قیمت نهایی پولکی زعفرانی نقش به سزایی دارد.

در حال حاضر در کشور به دلیل نوسانات اقتصادی قیمت کالا های مختلف در حال افزایش است و بنابرین هر کدام از مواد اولیه فوق که با افزایش قیمت همراه باشند، در قیمت گذاری نهایی پولکی نیز نقش مستقیم دارند.

بنابراین جهت دریافت قیمت روز این کالا تماس با واحد فروش می تواند راهی جهت تصمیم گیری برای خرید و اطلاع از جدید ترین قیمت پولکی زعفرانی به شمار آید.

حسین جوادی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  ارمغان آریایی شما را به خرید بهترین محصولات انواع گز، پولكي، نبات اصفهان و برنج لرستان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید