مجموعه  ارمغان آریایی شما را به خرید بهترین محصولات انواع گز، پولكي، نبات اصفهان و برنج لرستان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش نبات تخته ای اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

آموزش درست کردن نبات تخته ایتولید نبات تخته ای اصفهان

خرید و فروش نبات به شکل های مختلفی صورت می گیرد. یکی از این روش ها به صورت مستقیم از تولید کننده می باشد. فروش نبات تخته ای اصفهان به صورت مستقیم امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. 

خرید به صورت غیر مستقیم نیز از طریق نمایندگی ها عرضه و فروش محصول صورت می پذیرد.

فروش نبات تخته ای اصفهان

آموزش درست کردن نبات تخته ای

آموزش درست کردن نبات تخته ای  با توجه به این که نبات خواص بسیار زیادی دارد مورد توجه مردم قرار گرفته است و می توان به صورت خانگی این نبات پر خاصیت را تهیه کرد.

آموزش نبات تخته ای اصفهان بسیار آسان می باشد و این کار حتی در منزل هم انجام داده می شود و در تهیه آن به برخی مواد مانند آب و شکر لازم است. 

برای شروع کار اول آب را بر روی حرارت می گذاریم تا به جوش بیاید و کمی شکر به آب روی حرارت اضافه می کنیم سپس شکر را با سرعت مناسبی هم می زنیم تا به مقدار کافی حل شود. 

و حالا بعد از این که شکر حل شد، دوباره شکر را به مخلوط آب و شکر اضافه می کنیم و هم می زنیم تا شکر حل شود. شکر باید به اندازه دلخواه باشد پس هر چقدر شکر بیشتری به آب اضافه کنید زمان بیشتری می برد. اما شکر باید به اندازه ای باشد که محلول آب و شکر تقریبا به رنگ زرد در بیاید.

پس اگر تند تند هم بزنیم شکر غلیظ می شود و ته نشین نمی شود. همانطور که آب ها را حرارت می دهیم مواد را جدا می کنیم و سپس ۱۵دقیقه باید بماند تا کاملا خنک شود البته در برخی مواقع زمان بیشتری می برد.

حالا محلول را از پارچه صافی به طور کامل رد می کنیم و سپس روی ظرف را کاملا با یک پارچه تمیز، مرتب می پوشانیم و دور آن را کش و یا نخ خیلی محکم می بندیم. البته بهتر است که از کش استفاده کنیم.

و حالا به مرور زمان محلول ما بخار می شود و ته ظرف نبات تخته ای می ماند. و اگر می خواهیم نبات رنگ بگیرد و سفید نباشد می توان از زعفران، گل محمدی، و برای این که بیشتر شیرین شود می توان از گلاب استفاده کنیم.

تولید نبات تخته ای اصفهان

تولید نبات تخته ای اصفهان تولید کننده های زیادی در زمینه نبات فعالیت می کنند زیرا این محصول خیلی پرطرفدار می باشد و از قیمت بسیار عالی برخوردار است و همچنین می توان به صورت بسته بندی خریداری کرد و این محصول به دو صورت سنتی و غیر سنتی به فروش می رسد. تولید نبات تخته ای در اصفهان به صورت گسترده ای انجام می شود.

حسین جوادی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  ارمغان آریایی شما را به خرید بهترین محصولات انواع گز، پولكي، نبات اصفهان و برنج لرستان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید